Bodrumda Nakliyat Firmaları

Bodrumda nakliyat firmaları başlıklı yazımızda sizlere işletmemizi, diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliklerden bahsetmeye çalışacağız. Kurtoğlu Nakliyat olarak 20 yıla yakın süredir Bodrum merkez olmak üzere çevre ilçe ve illere, tüm Türkiye’ye evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Nakliyat hizmetleri müşterileri memnun etme konusunda zorlu alanlardan birtanesidir. Çünkü bu hizmette en küçük bir hata kabul edilmemektedir. Müşterimizin taşıdığımız herhangi bir ürününe zarar geldiği takdirde bunun geri dönüşü olmayabilir. Gündelik bir eşya taşıyabildiğimiz gibi müşterilerimizin özel eşyalarınıda taşıyoruz. Bu özel ve manevi değeri yüksek eşyalardan birine zarar gelirse bunun telafisi olmayabilir.

nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmeli?

Evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık firması seçerken, nakliyat sürecini gerçekleştirecek firmanın belirli bir ofis ve adrese sahip olması önemlidir. Nakliyat kamyonu satın alarak herhangi bir sigorta veya teminat sunmayan çok fazla sayıda merdiven altı diye tabir ettiğimiz şahıs vardır. Ancak faaliyetlerini vergi mükellefi olarak, belirli bir adrese sahip ve her zaman muhattap bulunabilecek firmalar sizler ve eşyalarınız için daha sağlıklı olacaktır. Bodrumda nakliyat firmaları araştırmanızda internet ortamında ki müşteri şikayetlerini, Google işletme kayıtlarında ki yorumları okuyabilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

sigortalı taşımacılığın önemi nedir?

Sigortalı nakliyat ve taşımacılık hizmetleri, müşterilerin nakliyat süreçlerini teminat altına alan hizmetlerdir. Taşıma esnasında oluşabilecek düşmeler, kırılmalar, nakliyat sırasında ki kazalar bu sigorta kapsamında güvence altına alınarak müşterinin maddi bir zarar görmemesini sağlar. Bir çok nakliyat firması yüksek maliyetlerden dolayı nakliyat sigortası yaptırmamaktadır. Fakat işletmemizin en önem verdiği konulardan birisi nakliyat sigortasıdır. Müşterilerimizin haklarını savunmak ve maddi bir zarar yaşamalarını önlemek amacıyla tüm araçlarımız ve nakliyat süreçlerimiz nakliyat sigortası kapsamında hizmet vermektedir. Bodrumda nakliyat firmaları arasında çok nadir işletmelerin size bu teminatı verdiğini belirtmek istiyoruz. Herhangi bir vergi kaydı bulunmayan, işletme olarak değil sadece aracıyla nakliyat hizmeti sunan kişilerden hizmet alırken bu durumuda değerlendirerek karar vermenizi tavsiye ediyoruz.

bodrumda-nakliyat-firmalari

bodrumda nakliyat firmaları

İşletmemiz nakliyat firmaları sektöründe hizmet vermesinin dışında sizlere Bodrum kanal açma ve bodrum vidanjör iş kollarında da hizmet sunmaktadır. Sizlere en ekonomik fiyatları sunabilmek adına ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Talebiniz için bodrum nakliyat firmaları iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.