Bodrum Şehiriçi Nakliyat ve Taşımacılık

Bodrum şehiriçi nakliyat

Bodrum şehiriçi nakliyat ve taşımacılık sektöründe hizmet veren Bodrum evden eve nakliyat firmamız, tüm yükler için farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Gerek şehir içi, gerekse şehir dışı bölgelerine araç göndermekle beraber, talep edilen adreslere de en kısa süre de ulaştırmaktadır. İşletmemiz Kurtoğlu Nakliyat, alanında uzman ekipleri sayesinde de, yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Nakliyat sektörü, genel olarak sorunlu ve bireylerin her zaman uzak durduğu bir alandır. İşlemler sırasında yapılan yanlış uygulamalar, yüklerin zarar görmesine neden olmaktadır. Ancak Bodrum evden eve nakliyat sektörüne hizmet veren bizler, paketleme, taşıma ve yükleme hizmetlerini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Böylece de bir sorun yaşanmasına fırsat vermemekteyiz.

Bodrum evden eve nakliyat firması olarak, site taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz. Ancak proje türü ne olursa olsun her zaman ilk öncelik ürün güvenliğine verilmektedir. İşletmemizin uzman personelleri, taşınması planlanan her bir eşyayı paketledikten sonra araca yüklemektedir. Yükleme sırasında da paketlerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca hiçbir nakliyat firmasının yapmadığı işlem olan ürün analizi, Bodrum evden eve nakliyat ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ürün analizi, taşınması planlanan eşyaların fiziksel özelliklerine, sayılarına ve tonajlarına göre araç belirlenmesini sağlamaktadır. Araçların yüklere uygun bir şekilde seçilmesi, hem taşıma güvenliği, hem de işlem maliyeti açısından çok önemlidir. Bu sayede sürekli git gel yapılmasına gerek kalmadan tüm yükler tek bir seferde taşınabilmektedir.

bodrum-sehirici-nakliyat

Bodrum şehirler arası nakliyat

Bodrum şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin üst düzey bir kalite de verilebilmesi için engin tecrübelere ihtiyaç duyulmaktadır. Zira yol mesafesinin uzaması, ürün güvenliğine daha da dikkat edilmesi anlamına gelmektedir. Sevkiyat sırasında yaşanabilecek olan sorunlar veya riskler de artış göstermektedir. Ancak Bodrum evden eve nakliyat sektörüne hizmet veren bir işletme olarak, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirler için haftada en az 2 kes sevkiyat gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de parça yükler teker teker adreslerden toplanmakta ve firmanın depolarına getirilmektedir. Yine parça yüklerde paketlenmekte ve bölgeye giden araca yüklenmektedir. Bodrum evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, tüm projeleri zamanında teslim etmekte ve herhangi bir gecikmenin yaşanmasını engellemektedir.